Gabi és Dávid jegyes fotózása iskolapéldája annak, hogy miért imádom a munkám. Remekül éreztük magunkat a fotózás alatt és ez azt hiszem a képeiken is meglátszik. Jó hangulatú fotózás volt, változatos helyszínekkel. Spoilerveszély: várjuk az esküvőt! 😉
A szokásosnál is jobban vártuk Zsófi és Peti esküvőjét, hiszen, ahogyan arról már a jegyes fotózásukról szóló posztban is írtam, régóta ismerjük Zsófit, ráadásul „esküvős körökből”. A saját esküvőm előtt Zsófi volt aki rám igazította az esküvői öltönyömet. Gyönyörű, meleg májusi napra ébredtünk aznap, így semmi sem volt ami az utunkba állhatott volna. A szertartást fergeteges buli követte! Zsófi, Peti: Köszönjük, hogy veletek ünnepelhettünk és mi örökíthettük meg az esküvőtöket! Legyetek nagyon boldogok! 🙂 A kreatív sorozat képei: A nagy nap képei:
Tamással együtt nőttünk fel, konkrétan későbbiek az első emlékeim mint amióta Tamást ismerem, ráadásul amióta csak együtt vannak Katival, azóta figyelemmel kísértem a kapcsolatukat, szóval mondhatjuk, hogy ha ritkán is találkozunk, ha másfelé is sodort minket az élet, közel állnak a szívemhez és megható volt ott állni mellettük a nagy pillanataikban és megörökíteni azokat. Mivel a lagzi szűk családi körben telt, ezért nektek most csak a kreatív sorozatból mutatok néhányat! 🙂 Kati, Tamás: Nem tudok szebbet, vagy jobbat kívánni, csak sok örömöt, boldogságot, hosszú, boldog házas életet! 🙂
Belváros és Orfű. Ezt a választ kaptam arra a kérdésemre Katától és Atitól a jegyes fotózásuk helyszíneit illetően, így egy klassz belvárosi sétával kezdtünk, majd Orfű felé vettük az irányt, hogy a téli álmából ébredező Mecsek dombjain készítsük el az alábbi képeket. Alig várjuk az esküvőt, amiről szintén láthattok majd képeket, itt a blogon! 😉
Ingrid és Gábor jegyes fotózását a Zsolnay Kulturális Negyedben kezdtük, de aztán úgy döntöttünk, hogy érdemes lehet autózni egy kicsit és körbenézni a téli álmából még éppen, hogy csak ébredező Mecseken és ha már így nekiindultunk, út közben is megálltunk készíteni néhány képet. Kellemes délután volt, amit egy jó kis teázással koronáztunk meg! Már nagyon várjuk az esküvőt! 😉
Az idei esküvőszezon nagyon korán indult, ahogyan már a jegyes fotós posztban is írtam, reménykedtünk is némi hóesésben, de a korai tavasznak pont ezen a héten kellett beköszöntenie, így a havas esküvői képek készítése ismét eltolódott. Volt viszont helyette dzsungelhangulat a PTE Botanikus kertjének köszönhetően. Ezúton is köszönjük, hogy ott lehettünk, hogy fotózhattunk, talán nem túlzok ha azt írom, hogy különleges képek születtek. A lagzi egyébként szintén nagyon jól sikerült! Betti, Pali: Nincs más hátra mint, hogy ̶s̶z̶ó̶l̶j̶a̶k̶,̶ ̶h̶o̶g̶y̶ ̶v̶á̶l̶o̶g̶a̶s̶s̶a̶t̶o̶k̶ ̶k̶é̶p̶e̶k̶e̶t̶ ̶a̶ ̶f̶o̶t̶ó̶k̶ö̶n̶y̶v̶e̶k̶b̶e̶ megköszönjem, hogy minket választottatok és sok boldogságot kívánjak nektek! Vigyázzatok egymásra és legyetek nagyon boldogok! A kreatív fotózás …
Amikor megláttuk, hogy esett a hó, rögtön telefonáltam és nem is olyan sokkal később, már indultunk is a hegyre fotózni. Így születtek az alábbi képek, nem sokkal Betti és Pali nagy napja előtt. Bár a jegyes fotózáskor még nagyon bíztunk abban, hogy az esküvői kreatívot is minimum hasonló körülmények között tudjuk majd elkészíteni, végül ez nem következett be. Ettől függetlenül klassz hógolyózós, forró teát kortyolós havas délelőttünk volt! 🙂
Mindig megmelengeti a szívem ha jó hírt hallok valakiről, vagy valakikről akiket korábban fotóztam. Egy új élet pedig mindenképpen jó hír, reményt és szeretetet hoz. Ebből az apropóból Zsófit és Balázst immár harmadik alkalommal (sőt ha az esküvői kreatív sorozat elkészítését külön alkalomnak számoljuk akkor negyedik) fényképezhettem, ez pedig nem csak megtiszteltetés de öröm is számomra. A madarak egyébként azt csiripelték, hogy fogtok még róluk képeket látni itt a BLOGon! A fotózás után egyébként elvittek minket lángosozni, ami nagyon klassz volt, ezúton is köszönjük! 😉
Idén sajnos kimaradt az esküvői kreatív fotózások helyszínei közül az Óbányai völgy, pedig rengeteg lehetőséget tartogat, szinte minden évszakban. Szerencsére Marcsit és Mátét könnyű volt rábeszélni, hogy itt készítsük el a jegyes fotóikat és egy kis gyaloglástól sem ijedtek meg, így egy könnyű péntek délutáni túra tökéletes alkalom volt arra, hogy fotózzuk Őket egy kicsit. Az időjárással is szerencsénk volt, a visszaúton még egy kis köd is volt, ahogy azt előtte „kértem”. Alig várjuk az esküvőt! 🙂
Megtisztelő, amikor egy esküvőn vendégként találkozom egy párral, akik aztán felkérnek arra, hogy az esküvőjüket fotózzam. Orsival és Adriánnal így találkoztunk és ha már így esett, úgy döntöttünk, igyekszünk belevinni a jegyes fotóikba egy kicsit a hétköznapi életükből is. Ezért fotóztunk focipályán és ezért szerepel a képeken a pár kutyája Gomez is. Klassz délután volt, alig várjuk az esküvőt! 😉










