Amilyen jó hangulatú volt a jegyes fotózás, akkora buli volt a lagzin, de ennyire azért ne szaladjunk előre. Gyors készülődést követően az érzelmeké lett a főszerep. Andi és Tomi a város felett mondták ki az IGEN-t, hogy aztán hatalmasat bulizzanak. A kreatív képek egyébként a Zsolnay Negyedben készültek és aki Instagramon követ, az emlékezhet egy művi fátyollibentésről készült fotóra Alexáról. Na, az is itt készült! 🙂 Andi, Tomi: Nagyon sok boldogságot, kívánunk! Megtisztelő, hogy minket választottatok! A kreatív fotózás képei: Az esküvő képei:
Ezeréves barátság fűz Bálinthoz, ezért különösen boldog voltam amikor azzal keresett meg, hogy házasodik. Már az első online beszélgetésünk során látszott, hogy Évivel szinte tökéletes köztük az összhang, szóval sejthető volt, hogy nem lesz nehéz dolgom amikor majd elkészíteni igyekszem az esküvői képeiket. Az esküvőt megelőző estébe még egy kis „és arra emlékszel, hogy…” jellegű csevej is belefért és a szerencse ezúttal nem csak az időjárás képében szegődött mellénk, de pont az napra oldották fel az akkor érvényben lévő korlátozásokat is, ez pedig aligha lehet véletlen. Nem akarok itt közhelyeket puffogtatni, de talán mondhatjuk, hogy ebben azért volt némi sorsszerűség. …


