Esküvői kreatív örömfotózás a Kőröshegyi Levendulásban

Fantasztikus csapattal fotóztunk júliusban a Kőröshegyi Levendulásban, ahol egy elképzelt házasságkötés keretében Timi és Adamo mondták ki az ezúttal leginkább minket, a szolgáltatói csapatot boldogító IGEN-t. Sokszor nehezek ezek a fotózások, mert ritka, hogy a résztvevők hajlandóak érzelmet vinni a dologba és nekem mint fotósnak főleg az a feladatom, hogy az érzelmeiteket megmutassam. Timi és Adamo viszont hoztak mosolyt, nevetést és vidámságot bőven, ahogyan azt a képeken és a mozgóképeken is láthatjátok. Az eseménynek egyetlen negatívuma volt: a fotózásnak nem azért lett vége, mert mi úgy döntöttünk, hanem mert az időjárás úgy döntött. Pedig a Dinasztia Cukrászda elképesztő süteménykavalkáddal édesítette …

Bóró, Levi és Zoli családfotózása a Kis-Balatonnál

A Kis-Balaton környéke mindig kedves volt a szívemnek és mint kiderült, nem vagyok, nem voltam ezzel egyedül mert Boró és Zoli is szeretik, gyakran járnak ide sétálni. Azonnal igent mondtam hát, amikor Boró felvetette, hogy itt készítsük el azokat a képeket, amik megmutatják majd Zalánnak ha felnő, hogy hogyan várták Őt a szülei és az Ő nagy és okos bátyja, Levi.

Dia és Lóri

A Balaton-part mindig is a kedvenc helyszíneim közé tartozott, de ezúttal nem az én ötletem volt, hogy Dia és Lóri jegyes képeit Tihanyban készítsük el. A felvetés a pártól származott, az elkészült képek pedig szerintem arról tanúskodnak, hogy jó ötlet volt arrafelé elindulni. Nagyon klassz délutánt töltöttünk el, kompozva, sétálva, fotózva majd megint kompozva.

Esküvő: Mesi és Lóci

Gyakran írom itt és mondom is a párjainknak, hogy vigyék bele a fotózásba saját magukat, a rájuk jellemző tárgyakat, helyszíneket, azokat a dolgokat amik közel állnak a szívükhöz. Így kerültünk Mesivel és Lócival Balatonfenyvesre, hogy esküvői kreatív sorozatot fotózzunk, de ne rohanjunk ennyire előre. hiszen ez már az esküvő után volt. Azután az esküvő után, ahol az átlagnál lazább, nyugodtabb készülődést követően a templomba, onnan pedig a házasságkötő terembe  vezetett az utunk. A meghitt szertartásokat egy meglepetéselőadás majd pedig egy remek buli koronázta meg. Mesi, Lóci: Jó volt fotózni benneteket és közben látni, hogy mennyire egy húron pendültök! Legyetek nagyon …

Erika és Márk

Erika és Márk jegyes képeit a szó legszorosabb értelmében a Balatonon készítettük el. A vitorlás csak úgy siklott  a magyar tenger felszínén a naplementében, mi pedig remekül éreztük magunkat, hiszen közel ideális körülmények között fotózhattunk. Ezúton is köszönjük a kapitányunknak, Pápai Istvánnak, hogy kivitt minket!

Kriszti és Gábor babavárós fotózása

Kriszti és Gábor az esküvőjük után babavárós fotózásra jöttek el hozzánk, vagyis együtt mentünk. A cél az volt, hogy szép, fotózásra is alkalmas levendulást találjunk, ráadásul az időponttal és az időjárással is bajban voltunk, de végül sikerült megtalálnunk az előbbi körülmények olyan metszetét, amely szerencsésnek bizonyult. Ott voltunk mi, ott volt Kriszti és Gábor is, sőt Emma is és ott volt a Kőröshegyi Levendulás is, akiknek ezúton is köszönjük, hogy rugalmasak voltak az időponttal kapcsolatban. Emma azóta megszületett és szépen cseperedik! 🙂

Angi és Buxa

Macskás képekkel kezdtünk, Angi és Buxa lakásán, mert bár a cica nem kifejezetten az a lakásból kijáró típus, azért szerettek volna vele is pár közös képet. Miután ezzel megvoltunk, a Balatont vettük célba. Meg sem álltunk Tihanyig, ahol rá kellett jönnünk, hogy ez az első olyan hétvégéje a nyárnak, amikor már komoly forgalommal számolhatnak a magyar tengernél, szóval igyekeztünk kerülni a tömeget és úgy elkészíteni ezt a jegyes sorozatot.

Orsi és István

A Balaton környéke remek helyszíneket tartogat, így gondolták ezt Orsi és István is akikkel Balatonbogláron és környékén készítettünk jegyes képeket és még a Gömbkilátóba is felmentünk. Klassz délután volt és nagyon vártuk a kreatív fotózást és az esküvőt is. 🙂

Réka és Laca

Rékát és Lacát már fotóztuk egyszer, igaz akkor nem voltunk még ilyen közel az esküvőjükhöz és akkor talán az időjárással sem volt akkora szerencsénk, mint most. Ami viszont nem változott, hogy jó Őket fotózni, jól mozognak a fényképezőgép előtt, és messziről látszik, hogy nagyon szeretik egymást! Egészen a Balaton partjáig utaztunk ezekért a képekért és azt kell, hogy mondjam, hogy megérte! 🙂 Szerencsére már nem kell sokat várnunk az esküvőre! 😉

Melcsi és Dani

Mindig is vonzott a Balaton-part, szerettem itt fotózni, így hát nem árulok el nagy titkot amikor azt írom, hogy nagyon örültem amikor Melcsi és Dani azzal az ötlettel álltak elő, hogy itt készítsük el jegyes fotóikat. A választás – mivel relatíve sok időt töltenek itt, érthető a kötődés – végül Balatonfüredre esett. Ha már ott voltunk átugrottunk Tihanyba is és az ekkor még éppen hogy csak nyíló levendulamezőn is készítettünk pár képet amely méltó lezárása volt ennek a klassz délutánnak.

Ez a weblap sütiket (cookie) használ, amennyiben tovább olvasod, hozzájárulsz a sütik használatához. További információért kattintson IDE.

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás